Kalorický příjem

Organismus trénujícího člověka, který chce, aby mu rostly svaly, musí být v kladné energetické bilanci. To znamená, že jeho tělo musí přijmout více energie, nežli vydá. Většinu energie ovšem v klasické stravě člověk nenajde tak si ho musí nahradit nejrůznějšími doplňky pro posilování, mezi které patří i proteiny pro růst svalstva.

Každý organismus je jiný, proto je množství potřebné přijaté energie u každého jiné. Základ je, aby hmotnost přiměřeně rostla, nebo rostl podíl svalové hmoty oproti tuku. Je třeba nastavit energetický příjem tak, aby svaly rostly s přiměřeným přibíráním tukové vrstvy.

Jak jsem již zmínil výše 50% vašeho úspěchu tedy budou tvořit nejrůznější doplňky Vaší stravy. Mezi ty nejzákladnější doplňky stravy patří například: sacharidy, proteiny, kreatin, aminokyseliny a bílkoviny.

Kde nakupovat proteiny na růst svalů

Obchodů, které nabízejí nejrůznější proteiny na růst svalů je celá řada, ovšem jen některé nabízejí tak kvalitní výrobky za tak nízké ceny jako proteiny z našeho obchodu.

Stop kamenným obchodům

Na kamenné obchody rovnou zapomeňte, jedná se o ztrátu Vašeho času a peněz, které vypotřebujete za benzín.

Nakupujte u nás z pohodlí našeho domova.

Suplementy.cz

Existuje spousta podvodných obchodů, které se budou pokoušet z Vás dostat, co nejvíce peněz za velmi nekvalitní výrobky to se u nás nikdy nestane. Suplementy.cz nabízí pouze prvotřídní proteinový výrobky za skvělé ceny.

Proč nakupovat na suplementy.cz

- Rozsáhlý sortiment

- Nízké ceny a vysoké slevy!

- Pouze kvalitní produkty světových značek

- Dlouhá tradice a celá řada spokojených zákazníků

- Možnost srovnání všech vlastností jednotlivých produktů

 

Diskuse

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek